سیاست حفظ حریم خصوصی

ما به شدت به حفظ حریم خصوصی کاربران خود احترام می گذاریم. تمامی داده هایی که در سایت ابتکارپرداز ذخیره و پردازش می شوند از قانون حفظ حریم خصوصی کاربران تبعیت می کند. کلیه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام در سامانه epbs وارد می کنید نزد ما محفوظ مانده و در اختیار شخصی دیگر قرار نخواهد گرفت.

 

چه اطلاعاتی مورد نیاز است

هنگام ثبت نام در سایت،  نام و ایمیل و آدرس  شما را دریافت می کند. ما از طریق ایمیل و نامی و آدرسی که وارد می کنید داده های شما را پردازش کرده و برای مواردی مانند پردازش سفارشات و ارسال آنها، ارتباط با مشتری و غیره از آنها استفاده می کنیم. همچنین از طریق تنظیمات پروفایل، شما می توانید اطلاعات دیگری را جهت نمایش در پروفایل عمومی خود به اشتراک بگذارید

 

کوکی ها

وب سایت ابتکارپرداز در برخی مواقع بعضی از تنظیمات و تغییراتی که در سامانه اعمال می کنید را بصورت کوکی در مرورگرتان ذخیره می کند. از جمله تنظیمات قالب صفحه تایپ، صفحه کلید تایپ و غیره ما هیچ اطلاعات مهم و حساسی را در کوکی ها ذخیره نمی کنیم.

 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید، می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی و یا داده ای که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

 

اطلاعات تماس شما

اطلاعات تماس شما نزد سایت محفوظ مانده و در دست افراد دیگری قرار نخواهد گرفت. از این اطلاعات در مواقع مورد نیاز برای تماس با شما و یا اطلاع رسانی استفاده خواهد شد. همچنین در بخش تنظیمات پروفایل می توانید اطلاعات تماس خود را در پروفایل عمومی خود به نمایش بگذارید. این بخش بصورت پیش فرض غیر فعال است و شما می بایست با مراجعه به بخش پروفایل و سپس ویرایش اطلاعات تماس، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

 

تصویر پروفایل

تصویری که برای پروفایل خود انتخاب می کنید، در پروفایل عمومی شما قابل مشاهده خواهد بود

 

هک شدن اطلاعات

ما سعی کرده ایم بالاترین امنیت را برای سایت ابتکارپرداز فراهم کنیم. در صورتی که کلمه عبور و یا ایمیل شما در اختیار شخص دیگری قرار گرفت و یا در صورتی که احساس کردید فرد دیگری به اکانت شما دسترسی پیدا کرده است لطفا با مراجعه به بخش پشتیبانی سایت ما را مطلع کنید، تا حساب کاربری هک شده را به شما بازگردانیم.